Hakkımızda

Tarım Kredi Süt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2010 yılında Tarım Kredi Grubu'nda “Anadolusüt” markası ile güçlü bir altyapı ve yatırımla sektöre giriş yaptı. 9 milyon lira sermaye ile kurulan Anadolusüt, sermayesini 22 milyon 500 bin liraya yükselterek Eskişehir Beylikova’da 33 bin metrekarelik alana kurulu fabrikasında pastörize süt, yoğurt, ayran, beyaz peynir grubu, kaşar peynir grubu, tereyağı, krema ve şanti üretimine başladı.

 
Beylikova Fabrikası’nın üretim ve satış programına uygun olarak logo, ambalaj, ürün gamı ve penetrasyon program ve çalışmalarını tamamlayarak uygulamaya koyan Tarım Kredi Grubu, markasını Tarım Kredi Süt olarak değiştirerek 420’nin üzerinde süt ürünleri çeşidini tüketicisiyle  buluşturuyor.

 
Tarım Kredi Süt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, sektöründe  “Türkiye’de A klas ve markalaşmış bir dev şirket olmak” vizyonuyla yola çıkmıştır. Bu hedefe ulaşmak için modern ve yeni tesisleri, dinamik ve heyecanlı insan kaynakları yanında; Tarım Kredi Grubunun muhteşem gücü ve desteğinin yeterli olacağına inancımız tamdır.

 
Tarım Kredi Süt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, sektöre yönelik sorunların çözümünde de etkili bir aktör olmaya aday. Hayvan sağlığı, çevre hijyeni, üretim (çiğ süt) verimliliği ve gıda gibi konularda hakim bir otoritenin yönetiminin gerekliliğine işaret eden Tarım Kredi Grubu yetkilileri, çiftlikten sofraya tüm süreçlerde sürdürülebilirlik sorumluluğu ile hareket edeceklerini ve sürekli yatırım, sürekli yenilenme temel ilkesi ile üretimlerini sürdüreceklerini belirtiyorlar. Şirketimiz, çiğ süt piyasası ile süt ve süt ürünleri piyasasında regülasyon görevi yapmaya ve tüketicilerin memnuniyetine dönük hedefini her ortamda teyit etmektedir.
kredi karti borç sorgulama kredi kartı borç sorgulama kredi kartı limit sorgulama garantibank kredi karti borç sorgulama finansbank kredi karti borç sorgulama işbank kredi karti borç sorgulama fatura ödeme

Medya-T