Tarım Kredi Süt

%100 Organik

Ürünlerimizde kalite standartlarımıza uygun ölçüde süt kullanılarak üretimlerimiz el değmeden yapılmaktadır.
Devamı

Katkı Maddesi Yok

Üretilen ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi kullanmıyoruz.
Devamı

Tarım Kredi Süt

  • Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Hakkımızda

Eskişehir ili Beylikova ilçesinde bulunan süt işleme tesisimiz Tarım Kredi Kooperatifleri Teşkilatınca satın alınmış, 19.01.2010 tarihinde tescil edilerek tüzel kişilik kazanmıştır.
İşletmeye alma ve revize çalışmaları sonrasında Temmuz 2010’da üretime geçilmiştir.
Tesisimiz alındığı tarihinden bu yana, tüketicilerinin  kaliteli,katkısız lezzetli  ürünler için  öncelikli tercihi olmuştur.İşletmemiz tüketici odaklı olarak çalışmalarını yönlendirerek , sunduğu kaliteden, katkısız ve koruyucusuz ürün üretme isteğinden asla taviz vermeyerek tüketicisine,taze,lezzetli,doğal ürünler sunmaya devam etmektedir.
2018 yılında başlayan revizyon ve yeni yatırımlarla kapasitesi iki katına çıkarılmış ,hep daha kaliteli ürün yapma yolunda sürekli iyileştirmeler yapmaya devam etmektedir.
 
Şirketimiz
İSO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi),
İSO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi),
Belgelerine sahiptir

Misyonumuz

Yasalara ve evrensel değerlere uyan,gelişime açık,üreticisi ve tedarikçisi ile büyüyen,çalışanlarının aktif katılımı ile sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak  katkısız ‘’taze,lezzetli,doğal’ ürünler üretip tüketicilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Ortaklarımızın ve tüketicilerimizin beklentilerini göz önünde bulundurup inovasyonla ve  yeni yatırımlarla ulusal ve uluslararası sektöre yön veren bir kuruluş olmaktır.

Referanslarımız